O naší společnosti

O SUBSTAV Invest s.r.o.

Na stavebním trhu působíme již od roku 2006, kdy do samotného vzniku této společnosti byly práce prováděny pod fyzickou osobou Ludvíkem Šubertem. V roce 2017 došlo k založení nynější společnosti SUBSTAV Invest s.r.o., která je jednou z divizí 3 jednatelů.

Do konce roku 2019 byly práce prováděny převážně subdodavatelsky. Momentálně se však angažujeme ve všech zakázkách v pozici generálního dodavatele.

Naše společnost poskytuje nejrůznější stavební úpravy a práce. Snažíme se vyhovět jakýmkoliv požadavkům a představám našich zákazníků.

Nic pro nás není překážkou, vždy společně dokážeme najít řešení. Spolehlivost, rychlost a kvalita dodání je pro nás základ. Kvalitu odvedených prací vyjadřuje rok od roku se zvyšující obrat, ale i vracející se zákazníci.

Jen to nejlepší

Rozpočet

Pro naše zákazníky z oblasti veřejné správy jsme díky profesnímu, strojnímu i materiálovému vybavení připraveni realizovat kompletní  stavby v   pozici  generálního  dodavatele.

Spolehlivost

Na tým firmy SUBSTAV se můžete vždy maximálně spolehnout. Všechny naše zaměstnance pečlivě vybíráme a neustále sledujeme a  doplňujeme  jejich  znalosti  a  dovednosti.

Dodání

Vaši zakázku vždy dokončíme v předem stanoveném termínu. Nemusíte se obávat zdlouhavého čekání na dokončení naší práce. Nepříjemných výmluv se od nás nikdy nedočkáte!

Kontakt

Máte zájem o naše služby, nebo si chcete sjednat nezávaznou konzultaci? Pak nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese substav@substav.cz, nebo na telefonu
+420 725 813 544

Stanovení rozpočtu

Hotových zakázek